KONST / Litografier / Färglitografi 13062080
nr 1306 2080
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 241/360. Motivet: 52x75 cm
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:24:16
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne